Beginners Tribe

Forum wioski Beginners Tribe


#1 2011-10-15 15:04:47

ciacho

Gość z dalekich stron

Podanie Ciasteczkowy Potfur VI

Nick w grze:Ciasteczkowy Potfur VI
Wiek:19
Funkcja w grze :mogę  pełnić funkcje Myśliwy,Explorer sadze ze raczej obie ponieważ pierw rozdam do Explorera by moc się rozwijać samemu a zarazem pomagać innym a zarazem polować samemu:)
Inne wioski w jakich byłeś/aś: Veluca,KWR
Dlaczego my: Akurat polecono mi wasza wioskę przez kolegów z którymi wcześniej grałem i utrzymuje z nimi raczej dobry kontakt;)
Dlaczgoe akurat Ciebie: 1 argumentem jest fakt rozwinięcia się i pozanania całkowicie tej gry jest fakt iż nie znam całej gry ponieważ nigdy do tego nie dotarłem 2 argumentem jest to ze jestem aktywnym graczem oraz lubię bezinteresowanie pomagać ludzią na tyle ile mogę i potrafię. Offeruje swoja pomoc w różnego rodzaju budowlach zbieraniu nie wiem curio jeśli mogę i widzę.
O postaci(podstawowe info):Co o mnie i mojej postaci postac dopiero raczkujaca 17str aktualnie 16perca 12charismy aktualnie posiadam 110k pkt ktore mam zamiar rozdać w expo. Postać będzie rozwijania w kierunku 100expo mms auac oraz nieznaczne ilosc survi:) Postać nowa ponieważ stara niestety kaput

Jesli potrzeba kontaktu to mam gg/ts/vt/mumble/skype do wyboru do koloru:))

Nie jestem jakims wrogiem ludzi z którymi wcześniej grałem a z powodów które sie pojawiły i opuściłem ich szeregi nie mszczę się na ludziach itp:)

Liczę na szybkie i pozytywne rozpatrzenie podania.

 

#2 2011-10-15 15:14:28

 roskuwacz

Kandydat na mieszkańca

Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie Ciasteczkowy Potfur VI

Co tu dalej pisać Jestem na tak .

Offline

 

#3 2011-10-15 16:32:46

Wilk

Radny BT

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 118
Punktów :   

Re: Podanie Ciasteczkowy Potfur VI

jestem na nie

Offline

 

#4 2011-10-15 16:36:07

ciacho

Gość z dalekich stron

Re: Podanie Ciasteczkowy Potfur VI

a jakiś argument można prosić dlaczego nie bo tak samo z siebie dziwne chciałbym chociaż wiedzieć dla czego.

 

#5 2011-10-15 16:55:45

Fisx

Radny BT

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 118
Punktów :   

Re: Podanie Ciasteczkowy Potfur VI

Tak

Offline

 

#6 2011-10-15 20:26:31

 roskuwacz

Kandydat na mieszkańca

Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie Ciasteczkowy Potfur VI

Gdy podanie zostanie zaakceptowane (oby) wezmę Cię pod swoje skrzydła . Jeżeli bd taka możliwość zamieszka ze mną i ręczę za niego .

Offline

 

#7 2011-10-15 20:34:36

ciacho

Gość z dalekich stron

Re: Podanie Ciasteczkowy Potfur VI

Dzięki rosku wiem że na tobie mogę polegać jak ty i na mnie tylko wiesz chodzi mi o fakty ze jeśli ktoś piszę nie to niech to uzasadni dlaczego i niech poda powód bo nie samo z siebie to nie jest argument wiec prosiłbym jeśli ktoś piszę nie to niech da argumenty dlaczego taka decyzja i tak też:)

Dzięki z poważaniem
ciacho

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl